Publicite

Akademik Mehmeti: Maqedonasit, serbët, bullgarët, turqit, romët, vllahët, boshnjakët, bashkë e me pushtet!Shqiptarët nuk e bëjnë këtë!

NJË PYETJE E VOGËL ME PËRGJIGJE TË MADHE NË PRITJE A e dini pse në dy koalicionet kryesore të partive joshqiptare në Maqedoninë Veriore janë...NJË PYETJE E VOGËL ME PËRGJIGJE TË MADHE NË PRITJE

A e dini pse në dy koalicionet kryesore të partive joshqiptare në Maqedoninë Veriore janë bërë bashkë ndër vite, në të gjitha ciklet zgjedhore dhe në qeverisje, maqedonasit, serbët, bullgarët, turqit, romët, vllahët, boshnjakët dhe të tjerët, për të siguruar sa më tepër mandate deputetësh në Parlament dhe për ta rritur fuqinë e tyre në pushtet; ndërsa shqiptarët, edhe me vëllezërit e tyre në parti të tjera politike e kanë shumë problem, gati të pamundur të bëhen bashkë, madje edhe për çështje të mëdha dhe interesa të përgjithshme, kombëtare e jo partiake?! Përgjegjen do ta merrni menjëherë pas zgjedhjeve parlamentare të radhës dhe me formimin e qeverisë së re, kur të bindeni se, askush nuk e njeh më mirë se politikani i korruptuar-të korruptuarin, hajni-hajnin, krimineli-kriminelin, mercenari-mercenarin, siç i kanë ndarë terrenet e veprimit grupe të këtilla nëpër parti të ndryshme, për t’i kontrolluar dhe rrjepur më lehtë shqiptarët, sipas urdhrave të huaja.

(17.VI.2020)

Abdulla Mehmeti

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Akademik Mehmeti: Maqedonasit, serbët, bullgarët, turqit, romët, vllahët, boshnjakët, bashkë e me pushtet!Shqiptarët nuk e bëjnë këtë!
Akademik Mehmeti: Maqedonasit, serbët, bullgarët, turqit, romët, vllahët, boshnjakët, bashkë e me pushtet!Shqiptarët nuk e bëjnë këtë!
https://1.bp.blogspot.com/-lss9kymQKMQ/XuvgF5-8vxI/AAAAAAAABAg/bvq11A9k7xcjkERGUpgP9ld-PKPJef0vACK4BGAsYHg/s320/20200618_234254.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-lss9kymQKMQ/XuvgF5-8vxI/AAAAAAAABAg/bvq11A9k7xcjkERGUpgP9ld-PKPJef0vACK4BGAsYHg/s72-c/20200618_234254.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/akademik-mehmeti-maqedonasit-serbet.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/akademik-mehmeti-maqedonasit-serbet.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy