Publicite

Askush nuk e dinte! Marin Mema qenka djali i nje gruaje te madhe! Ja cfare ben nena e tij

Marin Mema është një prej gazetarëve më të dashur në Shqipëri. Ai ka trajtuar shumë tema për sa i përket historisë dhe trashëgimisë shqiptar...Marin Mema është një prej gazetarëve më të dashur në Shqipëri. Ai ka trajtuar shumë tema për sa i përket historisë dhe trashëgimisë shqiptare.

Në familjen e tij nuk është i vetmi Marini që është gazetar. E themi këtë pasi Marin Mema është djali i një gazetareje shumë të njohur.

Marin Mema është djali i gazetares Briseida Mema, e cila ka punuar dhe punon si korrespondente e AFP-së në Shqipëri.

Nëna e Marin Memës ka fituar edhe urdhrin e Kalorësit të Legjionit të Nderit për punën e saj. Epo tani e kuptoni Marin Mema ka pasur kujt t’i ngjajë.


COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Askush nuk e dinte! Marin Mema qenka djali i nje gruaje te madhe! Ja cfare ben nena e tij
Askush nuk e dinte! Marin Mema qenka djali i nje gruaje te madhe! Ja cfare ben nena e tij
https://1.bp.blogspot.com/-KU4zv-RhRP0/XveSXgSLT-I/AAAAAAAACd8/LRBXwNMzqXsgXKkb0cetO6nlaenquJHlQCK4BGAsYHg/s320/20200627_203803.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-KU4zv-RhRP0/XveSXgSLT-I/AAAAAAAACd8/LRBXwNMzqXsgXKkb0cetO6nlaenquJHlQCK4BGAsYHg/s72-c/20200627_203803.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/askush-nuk-e-dinte-marin-mema-qenka.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/askush-nuk-e-dinte-marin-mema-qenka.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy