Publicite

Besëlidhja dhe amaneti i Kryeheroit tonë

Beslidhja dhe amaneti i Kryeheroit tonë #GjergjKastrioti u kujtua në vendbanimet historike autoktone #Shqiptare në #serbi. Sot të gjitha par...Beslidhja dhe amaneti i Kryeheroit tonë #GjergjKastrioti u kujtua në vendbanimet historike autoktone #Shqiptare në #serbi. Sot të gjitha partitë politike shqiptare u bashkuan për të ndryshuar historinë, për të ngritur zërin e shqiptarve në #Preshevë  Luginën e bashkuar🇦🇱.

Përshëndesim këtë vendim të partive politike shqiptare pasi është e vetmja rrugë që të gjithë ne shqiptarët duhet të ndjekim, pasi nga bashkimi vjen edhe fuqia. Këto fjalë të shënjta ishin edhe amaneti i fundit i Kryeheroit tonë. 

Ju ftoj të gjithve të dashur vllezër shqiptarë të Luginës së Preshevës votoni partit shqiptare, votoni të gjithë se vetëm kështu arrijnë në fitore.! 🇦🇱

Të bashkuar më fortë 🇦🇱 Rroftë #Shqipëria .!

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Besëlidhja dhe amaneti i Kryeheroit tonë
Besëlidhja dhe amaneti i Kryeheroit tonë
https://1.bp.blogspot.com/-G5KNkSCoqJY/Xu5wNPcx50I/AAAAAAAABQ8/LJgIhGfea9oiEfc_mbR_kVtC_DifXLelACK4BGAsYHg/s320/20200620_222107.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-G5KNkSCoqJY/Xu5wNPcx50I/AAAAAAAABQ8/LJgIhGfea9oiEfc_mbR_kVtC_DifXLelACK4BGAsYHg/s72-c/20200620_222107.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/beselidhja-dhe-amaneti-i-kryeheroit-tone.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/beselidhja-dhe-amaneti-i-kryeheroit-tone.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy