Publicite

Çfar po ndodh me hartën e detit Jon dhe Adriatik?

Çfarë po ndodh me hartën e detit Jon dhe Adriatik?  Ministri i Jashtëm Grek në një prononcim televiziv ku flitej për marrëveshjen detare me ...Çfarë po ndodh me hartën e detit Jon dhe Adriatik? 

Ministri i Jashtëm Grek në një prononcim televiziv ku flitej për marrëveshjen detare me Italinë, përmes një harte fshin Shqipërinë nga harta detare, duke përvetësuar si det grek gjithë vijën bregdetare të Shqipërisë. 
Harta detare e paraqitur në prapavijë përfshinte edhe tërë detin Shqiptar deri në Shkodër!
Mos është kjo materializimi i idesë së Greqisë së madhe, apo mos ndoshta qeveria shqiptare ka shitur në një marrëveshje të paprecedentë detin shqiptar?
 
Ministri i jashtëm shqiptar por edhe kryeministri Edi Rama duhet të mbajnë përgjegjësi por edhe të japin informacione dhe të kërkojnë përgjegjësit e kësaj vjedhje virtuale të detit që rrezikon të bëhet realitet!

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Çfar po ndodh me hartën e detit Jon dhe Adriatik?
Çfar po ndodh me hartën e detit Jon dhe Adriatik?
https://1.bp.blogspot.com/-MfbMXvtD5Bk/Xu9dJQBRIKI/AAAAAAAABZE/iiZKU9Sb2tAFlbgDNpCE2PJyMkseShmOQCK4BGAsYHg/s320/20200621_151242.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-MfbMXvtD5Bk/Xu9dJQBRIKI/AAAAAAAABZE/iiZKU9Sb2tAFlbgDNpCE2PJyMkseShmOQCK4BGAsYHg/s72-c/20200621_151242.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/cfar-po-ndodh-me-harten-e-detit-jon-dhe.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/cfar-po-ndodh-me-harten-e-detit-jon-dhe.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy