Publicite

FAZ: Serbia po kerkon tri shperblime – hyrje ne BE, nje cope te territorit te Kosoves dhe nje pjese te territorit te Bosnjes

Gazeta gjermane “Frankfurte Allemeine Zeitung” lidhur me zgjedhjet ne Serbi shkruan se disa perendime e konsiderojn Aleksandar Vuçiqin si ga...Gazeta gjermane “Frankfurte Allemeine Zeitung” lidhur me zgjedhjet ne Serbi shkruan se disa perendime e konsiderojn Aleksandar Vuçiqin si garanci se Serbia do te pranoj Kosoven dhe keshtu do te kontribojn ne zgjedhjet e njerit prej konflikteve me te rendesishme te rajonit.

Kjo deshire me gjase eshte bere me raliste me zgjedhjet parlamentare.Fundja partia e Vuçiqiy tani mund te ndryshoj preambulen e Kushtetutes e cila pengon pranimin e Kosoves pa i marre parasysh kerkesat e partnerve

Vuçiqi e ka bere te qarte se nuk i mjafton antarsimi ne BE ne shkembim te njohjes se Kosoves

Beogradi deshiron diqka me shum me gjase para se gjithash kompensime territoriale ne veri te Kosoves dhe ne Bosnje

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: FAZ: Serbia po kerkon tri shperblime – hyrje ne BE, nje cope te territorit te Kosoves dhe nje pjese te territorit te Bosnjes
FAZ: Serbia po kerkon tri shperblime – hyrje ne BE, nje cope te territorit te Kosoves dhe nje pjese te territorit te Bosnjes
https://1.bp.blogspot.com/-RAKkIeT9AtY/XvJN5urtjgI/AAAAAAAABuw/9RCLMzIqvqYM3jRdqGl4F0y6cQcTKe8ggCK4BGAsYHg/s320/20200623_204451.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-RAKkIeT9AtY/XvJN5urtjgI/AAAAAAAABuw/9RCLMzIqvqYM3jRdqGl4F0y6cQcTKe8ggCK4BGAsYHg/s72-c/20200623_204451.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/faz-serbia-po-kerkon-tri-shperblime.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/faz-serbia-po-kerkon-tri-shperblime.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy