Publicite

Historiani i vjetër grek e thotë me zë dhe figurë: Shqiptarët janë të parët e tokës sonë!

Më në fund një prej emrave më të shquar të Greqisë e ka thënë me zë dhe figurë se shqiptarët kanë qenë të parët në Ballkan, madje edhe në tr...Më në fund një prej emrave më të shquar të Greqisë e ka thënë me zë dhe figurë se shqiptarët kanë qenë të parët në Ballkan, madje edhe në trojet greke.

Konstantinos Pangalis ka dhënë një intervistë në televizionin “Alter”, ka tronditur keq opinionin publik në Greqi ndërsa ka folur për identitetin e grekëve të sotëm dhe shqiptarëve.

Pangalis theksoi ndër të tjera, se shqiptarët janë të parët e kësaj toke dhe se historia e sotme greke nuk ka lidhje me të dikurshmen.

Këto dhe të tjera detaje ndiqini në këtë bashkëbisedim për televizion ‘Alter’.

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Historiani i vjetër grek e thotë me zë dhe figurë: Shqiptarët janë të parët e tokës sonë!
Historiani i vjetër grek e thotë me zë dhe figurë: Shqiptarët janë të parët e tokës sonë!
https://1.bp.blogspot.com/-2IgBOEOVMs8/XuO9mvytlaI/AAAAAAAAAG0/yrPHFUkRCHE4cuCxxmJP8NxuH-lQDvwJACK4BGAsYHg/s320/20200612_193757.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-2IgBOEOVMs8/XuO9mvytlaI/AAAAAAAAAG0/yrPHFUkRCHE4cuCxxmJP8NxuH-lQDvwJACK4BGAsYHg/s72-c/20200612_193757.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/historiani-i-vjeter-grek-e-thote-me-ze.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/historiani-i-vjeter-grek-e-thote-me-ze.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy