Publicite

Jim Belushi hap lokal në fermën e tij dhe i vendos emërin në gjuhën shqipe (FOTO)

Jim Belushi për asnjë çast nuk nguron të tregojë se origjina e tij është shqiptare. Këtë e ka treguar dhe së fundmi me emrin e lokalit që ai...Jim Belushi për asnjë çast nuk nguron të tregojë se origjina e tij është shqiptare. Këtë e ka treguar dhe së fundmi me emrin e lokalit që ai e ka hapur në fermën e tij.

Aktori ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Facebook para lokalit dhe sipër shihet tabela ku është vendosur emri i lokalit ‘Engjëll Caffe’.

Të shumta kanë qënë komentet që aktori ka marrë në foto nga shqiptarët të cilët e kanë përgëzuar për këtë gjest. Kujtojmë që aktori është larguar nga kinemotografia për t’ju përkushtuar fermës ku kultivon ma.rijuanë e cila ndodhet në Oregon të Shteteve të Bashkuara.

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Jim Belushi hap lokal në fermën e tij dhe i vendos emërin në gjuhën shqipe (FOTO)
Jim Belushi hap lokal në fermën e tij dhe i vendos emërin në gjuhën shqipe (FOTO)
https://1.bp.blogspot.com/-plfqOTnynYQ/Xuyx90KfCLI/AAAAAAAABEQ/_Gfb786eTfoBxA-DDqF-nXH4hcSWgxvQwCK4BGAsYHg/s320/20200619_143817.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-plfqOTnynYQ/Xuyx90KfCLI/AAAAAAAABEQ/_Gfb786eTfoBxA-DDqF-nXH4hcSWgxvQwCK4BGAsYHg/s72-c/20200619_143817.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/jim-belushi-hap-lokal-ne-fermen-e-tij.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/jim-belushi-hap-lokal-ne-fermen-e-tij.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy