Publicite

Motrat shqiptare, studentet më të mira në Kanada

Motrat shqiptare nderohen me çmimin “Dean’s Honor Roll” si ndër studentet më të mira në “Canadian Mennonite University”. Motrat shqipare, Kl...Motrat shqiptare nderohen me çmimin “Dean’s Honor Roll” si ndër studentet më të mira në “Canadian Mennonite University”.

Motrat shqipare, Klejdia dhe Kasandra Hila, janë studente në një nga universitetet më të njohura në Kanada, e së fundmi janë nderuar me një nga çmimet më të mira si ndër studentet më të mirat në Universitet.

Studentet shqiptare janë me prejardhje nga Lezha në Shqipërië. Ato studimet po i përfundojnë në Winnipeg të Kanadasë.

Rezultatet e tyre të studimeve janë treguar të suksesshme dhe janë nderuar nga autoritetet e Universitetit të Mennonite me çmimin “Dean’s Honor Roll” për arritje të larta akademike nga “Canadian Mennonite University”. Urime motrave Hila si edhe të gjithë nxënësve dhe studentëve për mbylljen me sukses të vitit akademik.

Të dy motrat shqiptare gjuhën shqipe e shkruajnë dhe e flasin bukur dhe me mjaft dashuri, që e ka kultivuar nga prindërit e saj.

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Motrat shqiptare, studentet më të mira në Kanada
Motrat shqiptare, studentet më të mira në Kanada
https://1.bp.blogspot.com/-STxu9l8PQ4A/Xu3rhTQ221I/AAAAAAAABLg/bFxsn2aGIesCIJJTOo7Ttsdgx2Cr5BRDwCK4BGAsYHg/s320/20200620_125625.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-STxu9l8PQ4A/Xu3rhTQ221I/AAAAAAAABLg/bFxsn2aGIesCIJJTOo7Ttsdgx2Cr5BRDwCK4BGAsYHg/s72-c/20200620_125625.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/motrat-shqiptare-studentet-me-te-mira.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/motrat-shqiptare-studentet-me-te-mira.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy