Publicite

Pamje të rralla/ Plani i Greqisë për pushtimin e Shqipërisë, në 1997

Si hartoi Greqia ndërhyrjen në jug të Shqipërisë në vitin 1997? Pamje të rralla/ Plani i Greqisë për pushtimin e Shqipërisë, në 1997 FM IMAG...Si hartoi Greqia ndërhyrjen në jug të Shqipërisë në vitin 1997?

Pamje të rralla/ Plani i Greqisë për pushtimin e Shqipërisë, në 1997

FM IMAGES 2020-06-14 DOSSIER

Si hartoi Greqia ndërhyrjen në jug të Shqipërisë në vitin 1997?

Cili ishte plani? Tragjedia e Otrantos, masakra e Levanit, përgjakja e Cërrikut…1997 pjesa e dytë Pavarësisht se kanë kaluar 23 vjet dosja e marsit 1997 vazhdon të qëndroj e mbyllur dhe shumë ngjarje ende të errëta….

Çfarë ndodhi në Vlorë e Tiranë ?

Tragjedia e Levanit, Otrantos… Pergjakja e Cerrikut…. Roli i nëndhshëm i Greqisë dhe ndërhyrja e kryeministres turke… Reporti i Bashkim Gazidedes per nderhyrjen e agjenturave te huaja…

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Pamje të rralla/ Plani i Greqisë për pushtimin e Shqipërisë, në 1997
Pamje të rralla/ Plani i Greqisë për pushtimin e Shqipërisë, në 1997
https://1.bp.blogspot.com/-cz7RehzzPsY/XuZ3V0c0MjI/AAAAAAAAARU/Yz8T1ULz1XoSpMH6omKELCGKZl-plhhTwCK4BGAsYHg/s320/20200614_211500.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-cz7RehzzPsY/XuZ3V0c0MjI/AAAAAAAAARU/Yz8T1ULz1XoSpMH6omKELCGKZl-plhhTwCK4BGAsYHg/s72-c/20200614_211500.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/pamje-te-rralla-plani-i-greqise-per.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/pamje-te-rralla-plani-i-greqise-per.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy