Publicite

Pasi ofe ndon shqiptarët, gazetari Ilir Paço i del kundër edhe Marin Memës

Gazetari Ilir Paço, ndoshta shumë nuk e kanë ditur ose nuk e kanë pritur nga një gazetar në TV Kombëtar, por gjatë këtyre kohëve të fundit k...Gazetari Ilir Paço, ndoshta shumë nuk e kanë ditur ose nuk e kanë pritur nga një gazetar në TV Kombëtar, por gjatë këtyre kohëve të fundit ka qënë jashtzakonisht aktiv nëpër rrjetet sociale dhe kryesisht në grupet ekst remiste antishqiptare greke, në grupet greke që pretendojnë për “vorio-epirin” por edhe në grupe mbështetësish të Kacifas.

Paço i ka ndërmarrë këto veprime pas reagimeve të shumta në median sociale, ku gazetari u diskreditua hapur pasi jepte “zemra” si dhe ngrinte në piedestal të ashtuquajturën “Ushtria e Vorio-Epirit” dhe terroristin Kacifas, në postimet e një portali grek, Himara.gr.

Po ashtu edhe në një postim tjetër duke qartë qendrimet e tij, në atë postim ku grupet ekstr emiste sha nin e ofen donin shqiptarët dhe kryesisht Marin Memen për publikimin e fakteve të herë pas hershme ndaj padrejtësive që bëjnë grekët ndaj shqiptarëve, edhe po aty ai komenton dhe frymëzon këto grupe.

COMMENTS

BLOGGER: 1
Loading...

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Pasi ofe ndon shqiptarët, gazetari Ilir Paço i del kundër edhe Marin Memës
Pasi ofe ndon shqiptarët, gazetari Ilir Paço i del kundër edhe Marin Memës
https://1.bp.blogspot.com/-ZKSRkOyavbU/XuoT_Cji9cI/AAAAAAAAAtY/fdPwPt1Ei7YSldHrRMtN6EiWdX0O9hr8ACK4BGAsYHg/s320/20200617_150015.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-ZKSRkOyavbU/XuoT_Cji9cI/AAAAAAAAAtY/fdPwPt1Ei7YSldHrRMtN6EiWdX0O9hr8ACK4BGAsYHg/s72-c/20200617_150015.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/pasi-ofe-ndon-shqiptaret-gazetari-ilir.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/pasi-ofe-ndon-shqiptaret-gazetari-ilir.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy