Publicite

Për herë të parë, se si ka mbetë emri Trojë

Shkruan: S.P. TROJA — EMRI I TROJES NGA HULUMTIMI IM QE KAM ARDHE NE PERFUNDIM VJEN NGA NUMRI TRE– 3 — PASI TROJA SI QYTETRIM I ASAJE PERIUD...
Shkruan: S.P.
TROJA — EMRI I TROJES NGA HULUMTIMI IM QE KAM ARDHE NE PERFUNDIM VJEN NGA NUMRI TRE– 3 — PASI TROJA SI QYTETRIM I ASAJE PERIUDHE SI QENDER E DARDANIS RRETHOHEJ ME TRE LUMEJ -AXIUS – VARDARI I SOTEM , DRINI I BARDHE DHE DRINI I ZI . PER ME SHKUE TE TROJA ISHIN DHE JANE EDHE SOTE TRI RRUGE , DHE QENDRA E NJI PREJ – 8 -QYTETEVE TE TROJES ,,QYTETI I SHEJTE ,, ESHTE NE NJI PJESE TE MALEVE TE SHARRIT KU ATY JANE TRI MAJE MALI –KODRA , DHE NGA NR TRE QE PERSERITET TRI HERE KEMI EDHE SHENJEN ME NR – 9 – E QE ESHTE SI NR- I SHEJTE TE PELLAZGET ILIRET E TE SHQIPETARET .== PRISHTINE — DARDANI – SHTATOR 2011 =

/s.p/

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Për herë të parë, se si ka mbetë emri Trojë
Për herë të parë, se si ka mbetë emri Trojë
https://1.bp.blogspot.com/-Bmexql_Asjo/XuNkZcUU5UI/AAAAAAAAADk/kdqdNns33R40iiZhlyW6ObT3SGzEKHO4ACK4BGAsYHg/s320/20200612_131317.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Bmexql_Asjo/XuNkZcUU5UI/AAAAAAAAADk/kdqdNns33R40iiZhlyW6ObT3SGzEKHO4ACK4BGAsYHg/s72-c/20200612_131317.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/per-here-te-pare-se-si-ka-mbete-emri.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/per-here-te-pare-se-si-ka-mbete-emri.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy