Publicite

“Për ty Politikan, i vendit tim tim Shqipëri”

“Për ty Politikan, i vendit tim tim Shqipëri” Të duash Kombin dhe vendin tënd, nuk të kthen ty në nacionalist.! Të punosh për vendin tënd, n...“Për ty Politikan, i vendit tim tim Shqipëri”

Të duash Kombin dhe vendin tënd, nuk të kthen ty në nacionalist.!

Të punosh për vendin tënd, nuk të kthen ty në ekstremist.! 

Të kujdesesh për vendin tënd, të jep nder dhe lavdi.! 

Të dënosh të korruptuarit nuk të kthen në komunist.! 

Të punosh për vendin tënd, punon për të ardhmen e fëmijve të tu.! 

Të krenohesh me vendin  tënd tregon qytetari dhe lartësi.! 

Punoni dhe lartësoni vlerat e #Shqipërisë, se janë këto vlera që i gjithë #Populli jonë ka nevojë sot.! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: “Për ty Politikan, i vendit tim tim Shqipëri”
“Për ty Politikan, i vendit tim tim Shqipëri”
https://1.bp.blogspot.com/-xzAw6jgy2Vc/XvNrTysWb2I/AAAAAAAACDc/VkkIgbYqsVo5lO0V36KSXNgV060_DS8cQCK4BGAsYHg/s320/20200624_170249.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-xzAw6jgy2Vc/XvNrTysWb2I/AAAAAAAACDc/VkkIgbYqsVo5lO0V36KSXNgV060_DS8cQCK4BGAsYHg/s72-c/20200624_170249.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/per-ty-politikan-i-vendit-tim-tim.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/per-ty-politikan-i-vendit-tim-tim.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy