Publicite

Preaidenca e Republikës së Çamërisë Zv Presidenti nga tereni Janinë

Preaidenca e Republikës së Çamërisë Zv Presidenti nga tereni  Janinë Të gjitha qendrat e Republikës së Çamërisë të jenë në dieni të pergadit...Preaidenca e Republikës së Çamërisë
Zv Presidenti nga tereni 
Janinë

Të gjitha qendrat e Republikës së Çamërisë të jenë në dieni të pergaditen të organizohen për mbajtjen e Kuvendit .Për zgjedhjen e organeve të reja të Republikës .Që do të mbahet së shpejti.Të jenë në gjendje gadishmërie.

Njëherit të gjithë ato klane të vetë shpallura dhe prijsa jashtë kushtetuese puqiste ju themi mjaftë më .Nuk do ju tolerojmë të pengoni çështjen Çame më ashtu siq keni përçarë deri tani.Ju kemi toleruar deri ku po shkoni.
Tash e tutje do ju ndalim nuk do ju lejojmë të dezimformoni dhe të luani me punën dhe veprën dinjotoze të Presidentit Festim Lato dhe UÇÇ.

Këshilli  Politiko Ushtarak  i UÇÇ është në dieni për veprimet e të gjitha gjërave dhe me devotshmëri përcjell çdo lëvizje të të gjithë atyre që pengojnë çështjen Çame dhe elementëve të tyre destrukriv.

Rruga e trazuar për jetsimin e Republikës së Çamërisë do bëhet realitet ecim tutje.

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Preaidenca e Republikës së Çamërisë Zv Presidenti nga tereni Janinë
Preaidenca e Republikës së Çamërisë Zv Presidenti nga tereni Janinë
https://1.bp.blogspot.com/-ZebNPK1yFd8/XvEjcyfGrOI/AAAAAAAABlE/dXzYQeqWcxM0nWKu9lxZSdGCijcXxL31wCK4BGAsYHg/s320/20200622_233158.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-ZebNPK1yFd8/XvEjcyfGrOI/AAAAAAAABlE/dXzYQeqWcxM0nWKu9lxZSdGCijcXxL31wCK4BGAsYHg/s72-c/20200622_233158.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/06/preaidenca-e-republikes-se-camerise-zv.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/06/preaidenca-e-republikes-se-camerise-zv.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy