Publicite

Bashkimi i shqiptarëve në Bujanovc – “Çmend” Vuçiqin

Presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiç duket se e ka acaruar bashkimi i shqiptarëve në Bujanovc Ai është shprehur i mllefosur duke thënë se...Presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiç duket se e ka acaruar bashkimi i shqiptarëve në Bujanovc

Ai është shprehur i mllefosur duke thënë se shqiptarët kanë kërkuar nga si që t’i integroj në organe shtetërorë pastaj dëshirojnë të formojnë qeveri pa 42 % të serbëve.

““Imagjinoni tek unë kanë ardhur përfaqësuesit shqiptar dhe thanë – Vuçiq na integro në organet shtetërore, na integro në sistem.

Pastaj të nesërmen ata shkojnë në Shqipëri dhe atje ju thonë formoni qeveri pa 42% të serbëve, perjashtojini ata të SNS’it dhe të partive tjera serbe dhe kërkoni që me 1% të hyni në pushtetin qendror në Beograd”, tha ai.

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Bashkimi i shqiptarëve në Bujanovc – “Çmend” Vuçiqin
Bashkimi i shqiptarëve në Bujanovc – “Çmend” Vuçiqin
https://1.bp.blogspot.com/-4KQ33NRzFq8/Xx2It4MsvrI/AAAAAAAADV4/GihqH5epLyMrmBWQjqBJsI8n5YDF8HRlQCLcBGAsYHQ/s320/20200726_154309.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-4KQ33NRzFq8/Xx2It4MsvrI/AAAAAAAADV4/GihqH5epLyMrmBWQjqBJsI8n5YDF8HRlQCLcBGAsYHQ/s72-c/20200726_154309.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/07/bashkimi-i-shqiptareve-ne-bujanovc.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/07/bashkimi-i-shqiptareve-ne-bujanovc.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy