Publicite

Dua Lipës i del në krah edhe italiani i njohur për të kërkuar të drejtat e shqiptarëve: Autoktonë!

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa shkaktoi “tërbim” te serbët me një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetet sociale. Me flamurin autentik,...Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa shkaktoi “tërbim” te serbët me një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetet sociale.


Me flamurin autentik, Shqipërinë etnike, Dua ka ngjallur reagime nga më të ndryshmet në rrjetet sociale, dhe padyshim që ka ngrohur zemrat e bashkëkombasve të saj.

Flamuri që postoi Dua ishte i njëjtë me atë që ndërpreu ndeshjen Serbi-Shqipëri para gjashtë vitesh dhe kjo nuk është “kapërdirë” dot nga serbët prej asa kohe.


Nga ana tjetër, serbët i ka zhgënjyer tejmase fakti që edhe ish-kapiteni legjendar Françesco Toti, e ka pëlqyer postimin e shqiptares në Instagram.

Shumë prej mediave në Serbi e kanë pasur këtë pjesë të shkrimeve të tyre, si një shenjë kërkese llogarie ndaj Totit.


COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Dua Lipës i del në krah edhe italiani i njohur për të kërkuar të drejtat e shqiptarëve: Autoktonë!
Dua Lipës i del në krah edhe italiani i njohur për të kërkuar të drejtat e shqiptarëve: Autoktonë!
https://1.bp.blogspot.com/-t9zhfmbOwuo/XxiJACgYm8I/AAAAAAAADQ4/rifUD7j0U4Qqm7AhKv0OJGD0evfyggI4ACLcBGAsYHQ/s320/20200722_204303.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-t9zhfmbOwuo/XxiJACgYm8I/AAAAAAAADQ4/rifUD7j0U4Qqm7AhKv0OJGD0evfyggI4ACLcBGAsYHQ/s72-c/20200722_204303.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/07/dua-lipes-i-del-ne-krah-edhe-italiani-i.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/07/dua-lipes-i-del-ne-krah-edhe-italiani-i.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy