Publicite

Elena Kocaqi: Pas gruas së Arkanit, na doli dhe një këngëtare greke që bënë histori e quajtur Keti Garbi.

Pas gruas se Arkanit, na doli dhe nje kengetare greke qe bene histori e quajtur Keti Garbi.  Dy kengetare tashme shume te lodhura qe duket h...Pas gruas se Arkanit, na doli dhe nje kengetare greke qe bene histori e quajtur Keti Garbi.

 Dy kengetare tashme shume te lodhura qe duket hapur qe xhelozojne karrieren nderkombetare te Dua Lipes qe ato nuk e paten kurre, se karriera e Lipes eshte me merite, dhe jo me perdorimin e aseteve. Dua nuk duhet te publikonte ate harten por duhet te publikonte nje harte profesionale te 1800, ku Greqia me tjera shtete nuk ishin ne harte fare por qe ku ne shqiptaret kemi qene historikisht.  Garbi te gjej ne harte Greqine nje here deri ne 1800. Pastaj, te gjej nje Grek tek revolucioni 1829,  

se ishin te gjithe shqiptar dhe pasi te kete gjetur edhe origjinen e vet se duhet ta kete shqiptare dhe pastaj te japi leksione historie shqiptareve.  Garbi dhe Ceca duhet me u marre me lodrat e tyre te preferuara qe kane luajtur gjithe jeten, se nga historia as ja kane idene, pasi puna e tyre e rend profesionale nuk ju ka lene kohe me lexu ndonje liber. Te shohin hartat para 1800 dhe njera te gjej ku e ka Greqine dhe tjetra ku e ka Serbine qe ua krijuan ne fakt shqiptaret si shtete.

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Elena Kocaqi: Pas gruas së Arkanit, na doli dhe një këngëtare greke që bënë histori e quajtur Keti Garbi.
Elena Kocaqi: Pas gruas së Arkanit, na doli dhe një këngëtare greke që bënë histori e quajtur Keti Garbi.
https://1.bp.blogspot.com/-3uBzBhK2l1w/Xxlt1X4qfgI/AAAAAAAADSE/NYCUhYZnxLooT6hUDLNOL-h7DVJks_vIgCLcBGAsYHQ/s320/FB_IMG_1595501835924.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-3uBzBhK2l1w/Xxlt1X4qfgI/AAAAAAAADSE/NYCUhYZnxLooT6hUDLNOL-h7DVJks_vIgCLcBGAsYHQ/s72-c/FB_IMG_1595501835924.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/07/elena-kocaqi-pas-gruas-se-arkanit-na.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/07/elena-kocaqi-pas-gruas-se-arkanit-na.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy