Publicite

Fahri Xharra dhe islami

Fahri Xharra dhe Islami shkruan Daim Hiseni Askund nuk kam vërejtur që Fahri Xharra të fyen isllamin, ose të kundërshton Islamin dhe besimet...Fahri Xharra dhe Islami

shkruan Daim Hiseni

Askund nuk kam vërejtur që Fahri Xharra të fyen isllamin, ose të kundërshton Islamin dhe besimet e tjera!
Fahri Xharra është fanatik i kulturës së tij shqiptare dhe nuk dëshiron në  asnjë mënyrë ta njollosë kombin me njolla dhe elemente mongole, arabe, perse e tj.
Me sa e kuptoj une, Ai njëher insiston që kombi ynë të bëhet pjesë e barabartë me shtetet tjera në kontinentin e vjetër, e pastaj të fillojm të krijojm miqësi dhe bashkëpunim edhe me afrikën nëse e kërkon nevoja.

COMMENTS

BLOGGER: 1
Loading...

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Fahri Xharra dhe islami
Fahri Xharra dhe islami
https://1.bp.blogspot.com/-k3_pW6hzplg/Xxq68H2la_I/AAAAAAAADTg/EraRCh1u0eA002QnwXJTA7fTgN-M0nYUgCLcBGAsYHQ/s320/FB_IMG_1595587242587.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-k3_pW6hzplg/Xxq68H2la_I/AAAAAAAADTg/EraRCh1u0eA002QnwXJTA7fTgN-M0nYUgCLcBGAsYHQ/s72-c/FB_IMG_1595587242587.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/07/fahri-xharra-dhe-islami.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/07/fahri-xharra-dhe-islami.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy