Publicite

FSK-së i dhurohet një Shtrat i Topit nga Shqipëria

Forca e Sigurisë së Kosovës ka pranuar gjatë ditës së sotme një Shtrat të Topit nga Forcat e Amratosura të Republikës së Shqipërisë. Në njof...Forca e Sigurisë së Kosovës ka pranuar gjatë ditës së sotme një Shtrat të Topit nga Forcat e Amratosura të Republikës së Shqipërisë.

Në njoftimin e bërë nga Shtabi i FSK-së, pranim dorëzimi është bërë nga kolonel Ejup Maqedonci. “Forcat e Armatosura të Republikës së Shqipërisë i dhurojnë Forcës së Sigurisë së Kosovës një Shtrat të Topit për nevojat e Njësisë Cermoniale të Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Pranim Dorëzimin e kësaj pajisje e kanë bërë Kolonel Ejup Maqedonci dhe Nënkolonel Bafti Lubishtani nga Shtabi i Përgjithshëm i Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe Major Arian Smaili nga Forcat e Armatosura të Republikës së Shqipërisë (FARSH)”, thuhet në njoftim.

 sot ka raportuar për takimin mes presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta dhe komandatit të FSK-së, Rrahman Rama.

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: FSK-së i dhurohet një Shtrat i Topit nga Shqipëria
FSK-së i dhurohet një Shtrat i Topit nga Shqipëria
https://1.bp.blogspot.com/-H6Qphjo5Wg0/XxwREkCRvtI/AAAAAAAADVI/g1fizhP3SzUYMxnuq5oTMJSvCT_cqk5ZQCLcBGAsYHQ/s320/20200725_125947.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-H6Qphjo5Wg0/XxwREkCRvtI/AAAAAAAADVI/g1fizhP3SzUYMxnuq5oTMJSvCT_cqk5ZQCLcBGAsYHQ/s72-c/20200725_125947.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/07/fsk-se-i-dhurohet-nje-shtrat-i-topit.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/07/fsk-se-i-dhurohet-nje-shtrat-i-topit.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy