Publicite

Riosmanizimi sistematik e psikologjik i trojeve shqiptare si dhe instalimi i islamit politik në katër faza

Shkruan: Afrim MUSLIU 1. Gjatë 20 viteve duke ofruar falas mijëra seriale turke të gjitha televizioneve shqiptare, të cilat këto i transmeto...Shkruan: Afrim MUSLIU

1. Gjatë 20 viteve duke ofruar falas mijëra seriale turke të gjitha televizioneve shqiptare, të cilat këto i transmetojnë nga disa herë në ditë 7 ditët e javës, me qëllim që t’iu imponojnë shqiptarëve edhe gjuhën, edhe stilin e jetës turke;

2. Ndërtimi i mbi 1000 xhamiave të reja në Kosovë, e mbi 1200 në Maqedoni, e sigurisht hiç më pak as në Shqipëri, të cilat përmes altoparlanteve, deshte-s’deshte, patjetër ta imponojnë islamin;

3. Rrjetet sociale, portalet e shumta islamiste, si dhe 6 kanale televizive islame në grupin e kanaleve shqip, me qëllim të shpërlarjes totale të trurit të shqiptarëve, të cilët janë në gjendje edhe të mbysin nē emër të islamit e të Turqisë;

4. Investimi dhe financimi në forca të reja politike me orientim fetar e pro-turk, me qëllim që të na prishin me aleatët perëndimorë, e posaqërisht me SHBA-të, të cilët janë gardierët dhe aleatët kryesorë të shqiptarëve.

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Riosmanizimi sistematik e psikologjik i trojeve shqiptare si dhe instalimi i islamit politik në katër faza
Riosmanizimi sistematik e psikologjik i trojeve shqiptare si dhe instalimi i islamit politik në katër faza
https://1.bp.blogspot.com/-5A0KZ0Xrdi8/Xxqzu14dLZI/AAAAAAAADTU/d-JR_24k3WQTj4MVW7piPB46dN5-7reuwCLcBGAsYHQ/s320/20200724_121020.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-5A0KZ0Xrdi8/Xxqzu14dLZI/AAAAAAAADTU/d-JR_24k3WQTj4MVW7piPB46dN5-7reuwCLcBGAsYHQ/s72-c/20200724_121020.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/07/riosmanizimi-sistematik-e-psikologjik-i.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/07/riosmanizimi-sistematik-e-psikologjik-i.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy