Publicite

Lajmi Fundit… Me L.uftë ose me Marrëveshje ?

Nëse ata kanë një të ardhme, kanë diçka për të parë… Recep Tayyip Erdogan  Kathimerini, i cili solli bisedën telefonike të liderit të SHBA D...


Nëse ata kanë një të ardhme, kanë diçka për të parë… Recep Tayyip Erdogan

 Kathimerini, i cili solli bisedën telefonike të liderit të SHBA Donald Trump me Presidentin Rexhep Tajip Erdogan dhe Kryeministrin Grek Kiryakos Miçotakis në faqet e tij brenda pak minutash, thekson se thirrja për dialog ka dalë në plan të parë. Ndërsa aleatët e NATO-s përfshihen në diplomacinë luftarake që ka tërhequr vendet e tjera në konflikt, Gjermania kërkon të lehtësojë tensionet që kërcënojnë të zgjerohen

Përpjekjet e Gjermanisë për të bërë një marrëveshje midis Turqisë dhe Greqisë në fillim të korrikut dështuan.’Erdogan Greqia ngriti edhe një herë bastin’ Gazeta Kathimerini përdor këtë titull, Turqia tha se vërejtjet e Presidentit erdhën pak para se të ndiznin një iniciativë të re diplomatike.

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Lajmi Fundit… Me L.uftë ose me Marrëveshje ?
Lajmi Fundit… Me L.uftë ose me Marrëveshje ?
https://1.bp.blogspot.com/-F9E0DDLmRko/X0voED951UI/AAAAAAAADtY/kgaBvnfMR9EfizbOCtecQhefpgJz9kCdQCLcBGAsYHQ/s640/20200830_195441.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-F9E0DDLmRko/X0voED951UI/AAAAAAAADtY/kgaBvnfMR9EfizbOCtecQhefpgJz9kCdQCLcBGAsYHQ/s72-c/20200830_195441.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/lajmi-fundit-me-lufte-ose-me-marreveshje.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/lajmi-fundit-me-lufte-ose-me-marreveshje.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy