Publicite

“Lugina e Preshevës t’i lihet Kosovës, Leposaviqi dhe fshatrat Serbisë”

Nënkryetari i LDK-së, njëkohësisht edhe kryetar i Gjilanit, Lutfi Haziri pohoi se Serbia nuk do të pranojë Kosovën pa përfituar ndonjë kompr...


Nënkryetari i LDK-së, njëkohësisht edhe kryetar i Gjilanit, Lutfi Haziri pohoi se Serbia nuk do të pranojë Kosovën pa përfituar ndonjë kompromis.

Ai propozoi që Lugina e Preshevës t’i kalojë Kosovës, dhe Serbisë, Leposaviqi e 17 fshatra.

“Këtë ofertë ne nuk mund ta bëjmë por do ta bëjë ndërmjetësuesi ndërkombëtarë”, tha ai.

Nënkryetari i LDK-së thotë se Kosova nuk ka probleme tjera me Serbinë përveç kufijve. Ai madje vazhdon ta sheh si një zgjidhje shkëmbimet e territoreve.
 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: “Lugina e Preshevës t’i lihet Kosovës, Leposaviqi dhe fshatrat Serbisë”
“Lugina e Preshevës t’i lihet Kosovës, Leposaviqi dhe fshatrat Serbisë”
https://1.bp.blogspot.com/-KYGg25EvifI/Xz7BVrp9ijI/AAAAAAAADik/m4UTZJqEpVUsOMa03Z2tawO1FNf8GadZwCLcBGAsYHQ/s640/20200820_202950.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-KYGg25EvifI/Xz7BVrp9ijI/AAAAAAAADik/m4UTZJqEpVUsOMa03Z2tawO1FNf8GadZwCLcBGAsYHQ/s72-c/20200820_202950.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/lugina-e-presheves-ti-lihet-kosoves.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/lugina-e-presheves-ti-lihet-kosoves.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy