Publicite

Mediat në Shqipëri kush me hir dhe kush me pahir

Te nderuar miq!  Mediat ne Shqiperi kush me hir dhe kush me pahir, kane lene pa reflektuar nje lajm shume te rendesishem dhe flagrant pardje...


Te nderuar miq! 

Mediat ne Shqiperi kush me hir dhe kush me pahir, kane lene pa reflektuar nje lajm shume te rendesishem dhe flagrant pardje. Pervec faktit qe Micotaqis deklaroi eskalimin e ujrave detare nga 6 ne 12 mil po ate dite parlamenti grek ka ratifikuar te dy marrveshjet e Zonave Ekonomike me Italine dhe Egjiptin harta e te cilave me vendim parlamenti tashme eshte kjo qe iu paraqes. Kete harte e kam paraqitur 3 jave me pare dhe e kam paralajmeruar 3 muaj me pare ne rrjet. Fakti tashme eshte i kryer dhe i noterizuar. 
Zona ekonomike greke perfundon ne Otranto.

Qeveria Greke nuk vjen per tu marre vesh me Tiranen sepse ajo ska as pse te merret vesh me te pasi jane De Juro ne Statusin e Gjendjes se Luftes sipas Parlamentit grek. 

Ministri i Jashtem grek nuk vjen per diskutime se ska cfare diskuton per nje ceshtje te mbyllur tashme. 

Ai vjen per kercenimet e rradhes perballe se cilave fatkeqsisht cdo eksponent politik i radhes do ule koken se ska zgjidhje ose do punoje shofer furgoni linje ne Kakavije.

Perfundimisht Shqiperia ska porte tjeter ku troket pervec Natos. Cdo mekanizem tjeter juridik eshte i kote. Shqiperia nuk eshte Turqia qe ka se ku troket..ne balle!

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Mediat në Shqipëri kush me hir dhe kush me pahir
Mediat në Shqipëri kush me hir dhe kush me pahir
https://1.bp.blogspot.com/-GNdifu9r9N4/X0lyVwDWQhI/AAAAAAAADp8/9Usdga7uUvYjhUndfhABPldyxd2No9FEACLcBGAsYHQ/s640/FB_IMG_1598648838569.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-GNdifu9r9N4/X0lyVwDWQhI/AAAAAAAADp8/9Usdga7uUvYjhUndfhABPldyxd2No9FEACLcBGAsYHQ/s72-c/FB_IMG_1598648838569.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/mediat-ne-shqiperi-kush-me-hir-dhe-kush.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/mediat-ne-shqiperi-kush-me-hir-dhe-kush.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy