Publicite

Parashikimi i popit serb: Serbia dhe populli serb do të shkatërrohet

Një pop serb me emrin Gavril, në vitin 1999 kishte thënë se popullin serb nuk e di se çfarë e pret! “Serbia do të shkatërrohet, ajo do të nd...


Një pop serb me emrin Gavril, në vitin 1999 kishte thënë se popullin serb nuk e di se çfarë e pret!

“Serbia do të shkatërrohet, ajo do të ndahet në shumë pjesë. Vojvodina, Kosova, dhe Sanxhaku do të pavarësohen kurse Mali i Zi do t’i bashkohet pjesërisht Shqipërisë, pra populli serb do të shkatërrohet”, kishte thënë murgu Gavril.

Ai shton se bota do t’i mbështesë ata, të njëjtit që na bombarduan. Nuk do të sundohet më nga Beeogradi, por në veçanti, secila njësi e veçuar do të ketë qendrat e veta për të gjithë.

Popi thotë se i vetmi shpëtim për serbët është pendimi i përgjithshëm dhe kthimin e serbëve te Zoti.
 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Parashikimi i popit serb: Serbia dhe populli serb do të shkatërrohet
Parashikimi i popit serb: Serbia dhe populli serb do të shkatërrohet
https://1.bp.blogspot.com/-kB7c4G_n_II/XzgptOQGIwI/AAAAAAAADe8/UHETo2Ui5B4QGpsCSuu-cp-gRLkkQPevQCLcBGAsYHQ/s640/20200815_202937.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-kB7c4G_n_II/XzgptOQGIwI/AAAAAAAADe8/UHETo2Ui5B4QGpsCSuu-cp-gRLkkQPevQCLcBGAsYHQ/s72-c/20200815_202937.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/parashikimi-i-popit-serb-serbia-dhe.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/parashikimi-i-popit-serb-serbia-dhe.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy