Publicite

Ramush Haradinaj shkon në vendin ku ishte xhandarmëria serbe: S’duhet të lejohen më provokime!

Pas rastit të fundit në Karaçevë të Kamenicës, kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka vizituar fshatin, dhe ka biseduar me banorët e zonës pas p...


Pas rastit të fundit në Karaçevë të Kamenicës, kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka vizituar fshatin, dhe ka biseduar me banorët e zonës pas provokimit të fundit të xhandarmërisë serbe.

Haradinaj thotë se institucionet e sigurisë në Kosovë duhet të ofrojnë siguri për të gjithë qytetarët dhe mos të lejojnë më provokime të tilla, shkruan Indeksonline.

Postimi i plotë:

Sot në Karaçevë, së bashku me nënkryetarin e Komunës së Kamenicës z. Faton Jakupi.
Vizituam fshatin dhe biseduam me banorët e zonës pas provokimit të fundit të xhandarmërisë serbe.
Institucionet e sigurisë në Kosovë duhet të ofrojnë siguri për të gjithë qytetarët dhe mos të lejojnë më provokime të tilla.


 

COMMENTS

BLOGGER: 1
Loading...

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Ramush Haradinaj shkon në vendin ku ishte xhandarmëria serbe: S’duhet të lejohen më provokime!
Ramush Haradinaj shkon në vendin ku ishte xhandarmëria serbe: S’duhet të lejohen më provokime!
https://1.bp.blogspot.com/-rxu1Clfc47k/Xy6tcunHNkI/AAAAAAAADcI/L2iaSXQzRRwsEmsCzeVuZxU6LmyNazLKACLcBGAsYHQ/s640/20200808_154825.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-rxu1Clfc47k/Xy6tcunHNkI/AAAAAAAADcI/L2iaSXQzRRwsEmsCzeVuZxU6LmyNazLKACLcBGAsYHQ/s72-c/20200808_154825.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/ramush-haradinaj-shkon-ne-vendin-ku.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/ramush-haradinaj-shkon-ne-vendin-ku.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy