Publicite

Serbia kërkon nga Qeveria e Shqipërisë arrestimin e Marin Memës, e quan ‘Kopil nacionalist’

Emisioni hulumtues “Gjurmë Shqiptare” i Marin Memës ka realizuar 6 ditë më parë një dokumentar i titulluar “Mashtrimi serb me objektet e kul...Emisioni hulumtues “Gjurmë Shqiptare” i Marin Memës ka realizuar 6 ditë më parë një dokumentar i titulluar “Mashtrimi serb me objektet e kultit të krishterë në Kosovë”, ku tregohej sesi serbët kishin përvetësuar kishat iliro-arbërore. Mirëpo ky dokumentar, ku pasqyrohen qartë disa fakte historike ka ngritur në këmbë gjithë shtetin serb.Reagime të shumta, kanë ardhur nga Serbia, si nga politikanë, historianë, gazetarë dhe opinionistë të ndryshëm.Emisioni hulumtues “Gjurmë Shqiptare” i Marin Memës ka realizuar 6 ditë më parë një dokumentar i titulluar “Mashtrimi serb me objektet e kultit të krishterë në Kosovë”, ku tregohej sesi serbët kishin përvetësuar kishat iliro-arbërore. Mirëpo ky dokumentar, ku pasqyrohen qartë disa fakte historike ka ngritur në këmbë gjithë shtetin serb.Reagime të shumta, kanë ardhur nga Serbia, si nga politikanë, historianë, gazetarë dhe opinionistë të ndryshëm.


 

COMMENTS

BLOGGER: 2
Loading...

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Serbia kërkon nga Qeveria e Shqipërisë arrestimin e Marin Memës, e quan ‘Kopil nacionalist’
Serbia kërkon nga Qeveria e Shqipërisë arrestimin e Marin Memës, e quan ‘Kopil nacionalist’
https://1.bp.blogspot.com/-J3xVALWPE-Y/X0w4G45JxnI/AAAAAAAADug/HPR4oa5oBacEMhFE_DFVMh1N-fHKXPidgCLcBGAsYHQ/s640/20200831_013535.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-J3xVALWPE-Y/X0w4G45JxnI/AAAAAAAADug/HPR4oa5oBacEMhFE_DFVMh1N-fHKXPidgCLcBGAsYHQ/s72-c/20200831_013535.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/serbia-kerkon-nga-qeveria-e-shqiperise.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/serbia-kerkon-nga-qeveria-e-shqiperise.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy