Publicite

Shqiptarët i preken ne zemer dhe bëjnë për vete grekët me këtë gjest që pushtoi mediat greke (Fotot)

Kush thotë që shqiptarët përmenden vetëm për punë të këqija nëpër botë? SHumë emigrantë shqiptarë kanë arritur të thyejnë akullin, duke bërë...


Kush thotë që shqiptarët përmenden vetëm për punë të këqija nëpër botë? SHumë emigrantë shqiptarë kanë arritur të thyejnë akullin, duke bërë për vete grekët.

Një iniciativë speciale u nis fundjavën e kaluar nga Shoqata Shqiptare e Mërgimtarëve të Kissamos. Anëtarët e Shoqatës me përvojë në ndërtim dhe punë teknike dhuruan një lulishte të bukur në Shkollën e Parë Fillore të Kissamos, e cila tani do të zbukurojë ndërtesën dhe do ta modernizojë atë estetikisht për shumë vite.

Media greke ka publikuar fotot frymëzuese të punës së emigrantëve shqiptarë dhe i cilëson një shembull të vullnetit të mirë dhe kontributit për shoqërinë.

Iniciativa e tyre ka thyer mitin e shqiptarëve, të cilët përgjithësisht në mediet e huaja janë përmendur vetëm për vepra pe nale, vje dhje dhe pazare dro ge./Dosja


COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Shqiptarët i preken ne zemer dhe bëjnë për vete grekët me këtë gjest që pushtoi mediat greke (Fotot)
Shqiptarët i preken ne zemer dhe bëjnë për vete grekët me këtë gjest që pushtoi mediat greke (Fotot)
https://1.bp.blogspot.com/-CvwUyGhGF6U/X0pzs10tejI/AAAAAAAADsE/-uIyEXrjtQoDcFkTEOc_bz61pXBaa1Z7wCLcBGAsYHQ/s640/20200829_172459.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-CvwUyGhGF6U/X0pzs10tejI/AAAAAAAADsE/-uIyEXrjtQoDcFkTEOc_bz61pXBaa1Z7wCLcBGAsYHQ/s72-c/20200829_172459.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/shqiptaret-i-preken-ne-zemer-dhe-bejne.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/shqiptaret-i-preken-ne-zemer-dhe-bejne.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy