Publicite

Thueni serbëve, grekëve dhe turqëve, që mos të na vjedhin historinë! Thuani Europës qe ne jemi Europa !

Shkruan: Fahri XHARRA Te kotë e kanë, ne jemi që nga” në fillimi” :“Nusja Mirditore – Shqiperi (Miredita bride – Albania”) Gruaja e arkeolog...Shkruan: Fahri XHARRA

Te kotë e kanë, ne jemi që nga” në fillimi”
:“Nusja Mirditore – Shqiperi (Miredita bride – Albania”)

Gruaja e arkeologut Schliemann me “stolitë e Helenës” (Sophia Schliemann wearing the “Jewels of Helen” excavated by her husband, Heinrich Schliemann )


“Veshje nusërie hunzake ! (Traditional Wedding dress from Hunza,Gilgit Baltistan,Pakistan)
Tri epoka, me te njejtat veshje.
Troja 1180, Shqiptaret rishtas, hunzaket e Alaksandrit te Madhe, viti 300 BC.
A doni më shumë që të bindemi se kush ishim dhe kush jemi ?
Si mendoni qe ne te nderrojme kombin për hatër të dikujt?
Mbani në mend, të kotë e keni edhe nese derdhni miliarda. Koha e maskarenjve do te mbetet vetem nje turp historik, pa u harruar kurrë.COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Thueni serbëve, grekëve dhe turqëve, që mos të na vjedhin historinë! Thuani Europës qe ne jemi Europa !
Thueni serbëve, grekëve dhe turqëve, që mos të na vjedhin historinë! Thuani Europës qe ne jemi Europa !
https://1.bp.blogspot.com/-hn8QiuOilNc/XyVyqGs94tI/AAAAAAAADYw/udYkUJ8TP8kmEYGtxDJO-djSzeEOSYJUQCLcBGAsYHQ/s640/20200801_154657.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-hn8QiuOilNc/XyVyqGs94tI/AAAAAAAADYw/udYkUJ8TP8kmEYGtxDJO-djSzeEOSYJUQCLcBGAsYHQ/s72-c/20200801_154657.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/thueni-serbeve-grekeve-dhe-turqeve-qe.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/thueni-serbeve-grekeve-dhe-turqeve-qe.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy