Publicite

“Unë flas serbisht”/ E pysin në gjuhën italiane, Stankoviç refuzon të përgjigjet: Preferoj serbisht

 Tirana dhe Crvena Zvezda do të luajnë nesër duelin për turin e dytë kualifikues të Champions League. Takimi nis në orën 20:00 në “Air Alban...

 Tirana dhe Crvena Zvezda do të luajnë nesër duelin për turin e dytë kualifikues të Champions League. Takimi nis në orën 20:00 në “Air Albania”. Në konferencën për shtyp në vigjilje të këtij dueli ka dalë trajneri i ekipit serb, Dejan Stankoviç. Kreu i pankinës së Crvena Zvezdës i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve, ndërsa ka kërkuar që të flasë vetëm serbisht.
 

Duke u nisur ngs fakti se për shumë vite ka luajtur në Itali, një prej gazetarëve të pranishëm në sallë ka venosur t’ja shtrojë pyetjen në gjuhën italiane, për lehtësi komunikimi. Megjithatë është hasur me një refuzim të Stankoviç. “Serbisht, të lutem”, ka thënë fillmisht ish-lojtari i Interit në gjuhën angleze. Më pas në italisht ka shtuar: “Unë flas serbisht, kam marrë edhe përkthyese. Preferoj serbisht”./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: “Unë flas serbisht”/ E pysin në gjuhën italiane, Stankoviç refuzon të përgjigjet: Preferoj serbisht
“Unë flas serbisht”/ E pysin në gjuhën italiane, Stankoviç refuzon të përgjigjet: Preferoj serbisht
https://1.bp.blogspot.com/-6y63MdtoKaU/X0P33TkNhwI/AAAAAAAADmE/6EeQafQnwDgxdtKRRpAJoVlgc3nz16I_wCLcBGAsYHQ/s640/20200824_192231.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-6y63MdtoKaU/X0P33TkNhwI/AAAAAAAADmE/6EeQafQnwDgxdtKRRpAJoVlgc3nz16I_wCLcBGAsYHQ/s72-c/20200824_192231.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/08/une-flas-serbisht-e-pysin-ne-gjuhen.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/08/une-flas-serbisht-e-pysin-ne-gjuhen.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy