Publicite

Brenda 2 orësh, 15 mijë shqiptarë të Kosovës hyjnë në Shqipëri

Një tjetër rekord në lidhje me shtetasit që hyjnë në pikat kufitare, është shënuar në Morinë. Gjithnjë fundjava arrin pikun me shqiptarët e ...


Një tjetër rekord në lidhje me shtetasit që hyjnë në pikat kufitare, është shënuar në Morinë. Gjithnjë fundjava arrin pikun me shqiptarët e Kosovës që zgjedhin Shqipërinë si destinacion për të pushuar, një e mirë kjo në dobi të turizmit mes vendeve fqinje. Më shumë se 15 mijë shtetas kosovarë janë regjistruar të kenë kaluar në vendin tonë nëpërmjet Morinës, autobusë dhe makina personale vetëm brenda dy orësh.

Të hënën nis procesi mësimor dhe kjo është fundjava e fundit qe shqiptarët e Kosovës e shfrytëzojnë për të pushuar në Shqipëri, duke sjellë kështu edhe fundin e sezonit veror. Vargu i mjeteve ishte deri në thellësi të territorit të Kosovës, ndërsa policia po punon me 6 sportele me kapacitet maksimal.

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Brenda 2 orësh, 15 mijë shqiptarë të Kosovës hyjnë në Shqipëri
Brenda 2 orësh, 15 mijë shqiptarë të Kosovës hyjnë në Shqipëri
https://1.bp.blogspot.com/-3ADoRnhUvZ4/X1x8Ad63wcI/AAAAAAAAD7k/BYmv0afVv6IOcEzJIG071HH1YZNX-HhDQCLcBGAsYHQ/s320/20200912_094211.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-3ADoRnhUvZ4/X1x8Ad63wcI/AAAAAAAAD7k/BYmv0afVv6IOcEzJIG071HH1YZNX-HhDQCLcBGAsYHQ/s72-c/20200912_094211.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/09/brenda-2-oresh-15-mije-shqiptare-te.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/09/brenda-2-oresh-15-mije-shqiptare-te.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy