Publicite

E Mahnitëshme: Zbulohet vendbanim 100 mijë vjeçar në Shqipëri

Mure të vjetra, shpella të pikturuara, eshtra të lashta, një qytet misterioz... Mos e humbisni videon e plotë që tregon këto zbulime të jash...


Mure të vjetra, shpella të pikturuara, eshtra të lashta, një qytet misterioz... Mos e humbisni videon e plotë që tregon këto zbulime të jashtëzakonshme në zemër të Shqipërisë që ende nuk njihen.

Një vend i rrallë dhe me shumë histori...

Pak i njohur e shpesh i harruar...

Jeta këtu ka nisur që në agim të njerëzimit, por asnjëherë nuk éshtë hulumtuar siç duhet...

Të dhënat, rrënojat, zbulimet arkeologjike dallohen edhe sot...

Çfarë qëndron pas tyre ?

Çfarë ishin këto vende kaq të vjetra dhe përse për to nuk është folur asnjëherë ?

Kush jetonte këtu ?


 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: E Mahnitëshme: Zbulohet vendbanim 100 mijë vjeçar në Shqipëri
E Mahnitëshme: Zbulohet vendbanim 100 mijë vjeçar në Shqipëri
https://1.bp.blogspot.com/-MAQfsdkMFgE/X1VJYakxMeI/AAAAAAAADz8/Z8VU9vAJV68_25750hKD1pAQgcLH8SC_QCLcBGAsYHQ/s320/20200906_224021.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-MAQfsdkMFgE/X1VJYakxMeI/AAAAAAAADz8/Z8VU9vAJV68_25750hKD1pAQgcLH8SC_QCLcBGAsYHQ/s72-c/20200906_224021.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/09/e-mahniteshme-zbulohet-vendbanim-100.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/09/e-mahniteshme-zbulohet-vendbanim-100.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy