Publicite

Jashari me deklaratë të fuqishme për arrestimin e Haradinajt dhe Gucatit: Këtu kanë dorë njerëzit e fortë vendorë

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari ka folur për arrestimet e kryera sot nga Gjykata Speciale në zyrat e OVL të UCK-së. Jashari, duke shtua...


Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari ka folur për arrestimet e kryera sot nga Gjykata Speciale në zyrat e OVL të UCK-së.

Jashari, duke shtuar se Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj, kanë rënë viktimë në këtë situatë, ka thënë se në gjithë këtë aksion ka edhe persona të involvuar, të cilët siç i ka quajtur, të fortë vendorë dhe ndërkombëtarë.

“Ka pasur persona të involvuar të vendit tonë në këtë situatë. Krejt kjo çka ka ndodhur është e planifikuar mirë. Ka me u përsërit pastërtia e UCK-së, por jo në këtë mënyrë. Këtu kanë dorë njerëz të fortë vendorë, por edhe të huaj. Lufta e UCK-së ka qenë e pastër. Gucati dhe Haradinaj kanë ra viktimë. Andaj, t’i lënë këto gjëra”, ka thënë Jashari

Gjatë ditës është arrstuar ekryetari i OVL UÇK-së, Hysni Gucati dhe nënkryetari i kësaj organizate, Nasim Haradinaj.

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Jashari me deklaratë të fuqishme për arrestimin e Haradinajt dhe Gucatit: Këtu kanë dorë njerëzit e fortë vendorë
Jashari me deklaratë të fuqishme për arrestimin e Haradinajt dhe Gucatit: Këtu kanë dorë njerëzit e fortë vendorë
https://1.bp.blogspot.com/-SKUfkOvVllA/X29GWRhS5iI/AAAAAAAAEA0/tPwduUaAa6gzTadLZMhB9thBoiX_pJudACLcBGAsYHQ/s320/20200926_154421.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-SKUfkOvVllA/X29GWRhS5iI/AAAAAAAAEA0/tPwduUaAa6gzTadLZMhB9thBoiX_pJudACLcBGAsYHQ/s72-c/20200926_154421.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/09/jashari-me-deklarate-te-fuqishme-per.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/09/jashari-me-deklarate-te-fuqishme-per.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy