Publicite

Nga raketat te kallashnikovët, zbulohet arsenal armësh në kufirin greko-shqiptar, policia dhe ushtria në aksion

Një arsenal armësh është zbuluar këtë të shtunë në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se operacioni është zhvilluar nga policia dhe ushtria gre...


Një arsenal armësh është zbuluar këtë të shtunë në kufirin greko-shqiptar. Mësohet se operacioni është zhvilluar nga policia dhe ushtria greke në Kostur.

Nga të dhënat e medieve fqinje, të cilat publikojnë dhe pamjet e aksionit, mësohet se armët janë gjetur të groposura.

Policia dhe ushtria kanë zbuluar kundërajër RPG, 16 raketa RPG, 80 granata, 3 kallashnikovë, 2 automatikë model 50, 4 krëhëra automatku model 50, 25 920 fishekë, 80 mekanizma granate, etj.

Autoritetet greke po hetojnë një shtetas grek, i cili është i burgosur për trafik armësh dhe veprash arkeologjike./ballkanweb

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Nga raketat te kallashnikovët, zbulohet arsenal armësh në kufirin greko-shqiptar, policia dhe ushtria në aksion
Nga raketat te kallashnikovët, zbulohet arsenal armësh në kufirin greko-shqiptar, policia dhe ushtria në aksion
https://1.bp.blogspot.com/-YbvtrRX4AtU/X10HD2WPG4I/AAAAAAAAD9I/G4GSMQvvT7QTQLDRpzWU824Qb1bKQIe2ACLcBGAsYHQ/s320/20200912_193523.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-YbvtrRX4AtU/X10HD2WPG4I/AAAAAAAAD9I/G4GSMQvvT7QTQLDRpzWU824Qb1bKQIe2ACLcBGAsYHQ/s72-c/20200912_193523.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/09/nga-raketat-te-kallashnikovet-zbulohet.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/09/nga-raketat-te-kallashnikovet-zbulohet.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy