Publicite

Arratiset 'Hitleri grek’, kërkime edhe në Shqipëri

TIRANË- Mediat greke raportojnë nënkryetari i Agimit të Artë Christos Papas i cili njihet si "Hitleri grek",  është arratisur pas ...


TIRANË- Mediat greke raportojnë nënkryetari i Agimit të Artë Christos Papas i cili njihet si "Hitleri grek",  është arratisur pas urdhër arrestit ndaj tij. Hetimet po zgjerohen në Shqipëri dhe Itali pasi policia nuk përjashton mundësinë që ai të ketë ikur në një vend fqinj.

Përveç kësaj, avokati i tij në një intervistë për televizionin SKAI, nuk u përgjigj nëse klienti i tij është apo jo në Greqi dhe theksoi se ai nuk ka biseduar me të, sepse nëse një gjë e tillë do të ndodhte autoritetet do ta kishin më të lehtë për ta gjetur. Christos Papas është dënuar nga gjykata greke me 13 vjet e 3 muaj burgim.

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Arratiset 'Hitleri grek’, kërkime edhe në Shqipëri
Arratiset 'Hitleri grek’, kërkime edhe në Shqipëri
https://1.bp.blogspot.com/-2hOdVKWsGLI/X5McNYXxrpI/AAAAAAAAEJE/AYKJ9x2rKZI1fDz_nux_GpE6UwH5jCBuwCLcBGAsYHQ/s320/20201023_200759.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-2hOdVKWsGLI/X5McNYXxrpI/AAAAAAAAEJE/AYKJ9x2rKZI1fDz_nux_GpE6UwH5jCBuwCLcBGAsYHQ/s72-c/20201023_200759.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/10/arratiset-hitleri-grek-kerkime-edhe-ne.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/10/arratiset-hitleri-grek-kerkime-edhe-ne.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy