Publicite

Ja sa e fortë është ushtria e Shqipërisë, ndiqni këto momente (Video)

Mbi 1 mijë ushtarakë shqiptarë dhe britanikë të zbarkuar në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.Këto forca Iuftarake do të jenë pjesë e stërvitj...


Mbi 1 mijë ushtarakë shqiptarë dhe britanikë të zbarkuar në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.Këto forca Iuftarake do të jenë pjesë e stërvitjes ushtarake “Albanian Lion 2018”, më e madhja e vitit në Shqipëri. Sipas ministres shqiptare të Mbrojtjes, Olta Xhaçka, të hënën në Tiranë zbarkojnë jo vetëm forcat Iuftarake të Shqipërisë dhe Mbretërisë së Bashkuar, por edhe orkestrat frymore.

“Orkestra Frymore e FA shqiptare dhe Banda e Trupave Mbretërorë të Ar.matosur bashkojnë forcat artistike”, ka shkruar Xhaçka në profilin e saj në “Facebook”.Po ashtu, pjesë e aktiviteteve është edhe ekspozimi i ar.mëve dhe i pajisjeve të tjera. 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Ja sa e fortë është ushtria e Shqipërisë, ndiqni këto momente (Video)
Ja sa e fortë është ushtria e Shqipërisë, ndiqni këto momente (Video)
https://1.bp.blogspot.com/-49hzbOSZ4_I/X5iDK3A7KkI/AAAAAAAAEMo/iitvvCTpJl8bWVO4BoVU4n0kpB1V0GC5wCLcBGAsYHQ/s320/20201027_212834.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-49hzbOSZ4_I/X5iDK3A7KkI/AAAAAAAAEMo/iitvvCTpJl8bWVO4BoVU4n0kpB1V0GC5wCLcBGAsYHQ/s72-c/20201027_212834.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/10/ja-sa-e-forte-eshte-ushtria-e.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/10/ja-sa-e-forte-eshte-ushtria-e.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy