Publicite

“Kosova dhe Serbia duhet të kenë një kryeministër”, Arbana Xharra reagon pasi ia montuan videon

Gazetarja Arbana Xharra, ka reaguar pasi në rrjete sociale po shpërndahet një deklaratë e saj, ku pretendohet se ajo kishte deklaruar se “Ko...


Gazetarja Arbana Xharra, ka reaguar pasi në rrjete sociale po shpërndahet një deklaratë e saj, ku pretendohet se ajo kishte deklaruar se “Kosova dhe Serbia duhet të kenë një kryeministër”.

Xharra ka mohuar këtë, duke thënë se është propagandë dhe video e montuar nga përkrahës të presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan, përcjell Bota sot.

Ajo ka shpërndarë edhe videon e emisionit origjinal, për të vërtetuar se nuk kishte dhënë një deklaratë të tillë.

Reagimi i saj në Facebook:

Te nderuar miq, eshte duke u shprenda nje video e montuar kunder meje gjeja une kam thene se “Kosova dhe Serbia duhet te kene nje kryeminister”. Kjo propagande eshte duke u bere nga taliban perkrahes te Erdoganit dhe portale te financuara nga Turqia. Eshte montuar nje pjese nga nje prej emisioneve ku kam marre pjese tre vjet me pare. Me poshte po e postoj linkun e emisionit origjinal prej nga eshte montuar deklarata ime dhe mund ta shihni se cfare jane ne gjendje te bejne ekstremistet islamist.
 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: “Kosova dhe Serbia duhet të kenë një kryeministër”, Arbana Xharra reagon pasi ia montuan videon
“Kosova dhe Serbia duhet të kenë një kryeministër”, Arbana Xharra reagon pasi ia montuan videon
https://1.bp.blogspot.com/-KH4MAOVK_v4/X3tedEki3kI/AAAAAAAAEC8/-9acJIHuZPcmMYia1v-g5O6JPjI3IC_XQCLcBGAsYHQ/s320/20201005_195509.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-KH4MAOVK_v4/X3tedEki3kI/AAAAAAAAEC8/-9acJIHuZPcmMYia1v-g5O6JPjI3IC_XQCLcBGAsYHQ/s72-c/20201005_195509.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/10/kosova-dhe-serbia-duhet-te-kene-nje.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/10/kosova-dhe-serbia-duhet-te-kene-nje.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy