Publicite

Lajm senzacional! Kryepopi serb Amfilohije sapo mbërriti në ferr!

Vdes kryoepopi fashist serb Amfilohije, lajmi botua në faqen zyrtare të Metropolitatës. Lajmi u konfirmua nga Kisha, e cila tha se Amfilohij...


Vdes kryoepopi fashist serb Amfilohije, lajmi botua në faqen zyrtare të Metropolitatës.

Lajmi u konfirmua nga Kisha, e cila tha se Amfilohije, 82 vjeç, vdiq në Qendrën Klinike të Malit të Zi në Podgoricë.

“Të Premten, 30 Tetor 2020, në orën 8:20 të mëngjesit, në Qendrën Spitalore Klinike të Malit të Zi, Kryepopi i Cetinjes, dhe i Malit të Zi, ndërroi jetë. detajet në lidhje me varrimin e Metropolitit Më të Shenjtë do të informohen për publikun së shpejti”, thuhet në faqen e internetit të Metropolitane.

Kryepopi serb ishte një anti shqiptar i madh dhe kundër pavarësisë së Kosovës.

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Lajm senzacional! Kryepopi serb Amfilohije sapo mbërriti në ferr!
Lajm senzacional! Kryepopi serb Amfilohije sapo mbërriti në ferr!
https://1.bp.blogspot.com/-QQUA6HDnJm0/X5xc4HOHQHI/AAAAAAAAEOo/4rryutWKrngSoGY9IyuwQwne9stiT7uCwCLcBGAsYHQ/s320/20201030_193402.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-QQUA6HDnJm0/X5xc4HOHQHI/AAAAAAAAEOo/4rryutWKrngSoGY9IyuwQwne9stiT7uCwCLcBGAsYHQ/s72-c/20201030_193402.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/10/lajm-senzacional-kryepopi-serb.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/10/lajm-senzacional-kryepopi-serb.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy