Publicite

Mori nënshtetësinë italiane, shqiptari i vë flakën pasaportës shqiptare (Video)

Gjithnjë e më shumë shqiptarë po pajisen me pasaporta të huaja e sidomos me ato italiane. Në 2018 ishin mbi 200 mijë shqiptarë të pajisur me...


Gjithnjë e më shumë shqiptarë po pajisen me pasaporta të huaja e sidomos me ato italiane. Në 2018 ishin mbi 200 mijë shqiptarë të pajisur me pasaportë italiane

 Shumë shqiptarë në Itali e kanë mbyllur tashmë një cikël të plotë nga largimi nga atdheu dhe hapat e parë të emigracionit deri në integrimin e plotë të kulmuar me marrjen e shtetësisë italiane.

Një video është duke qarkulluar në rrjetet sociale ku shihet një pasaportë shqiptare duke i vënë flakën dhe në përshkrimin e saj thuhet se tashmë personi ka marrë atë italiane dhe nuk i nevojitet më ajo shqiptare.

Video e shpërndarë nga Roba Da Albanesi ka marrë menjehere reagime të shumta nga ky veprim i turpshëm

Një video e ngjashme është bërë edhe nga disa shqiptarë në angli duke marre shume komente dhe reagime të ndryshme. Cili është mendimi juaj?COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Mori nënshtetësinë italiane, shqiptari i vë flakën pasaportës shqiptare (Video)
Mori nënshtetësinë italiane, shqiptari i vë flakën pasaportës shqiptare (Video)
https://1.bp.blogspot.com/-vtDo0hBzI8E/X5SOQmXXlAI/AAAAAAAAEKo/HzSFCzsCH8c0GeMmbtXibOiTQlB-dDm4ACLcBGAsYHQ/s320/20201024_222641.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-vtDo0hBzI8E/X5SOQmXXlAI/AAAAAAAAEKo/HzSFCzsCH8c0GeMmbtXibOiTQlB-dDm4ACLcBGAsYHQ/s72-c/20201024_222641.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/10/mori-nenshtetesine-italiane-shqiptari-i.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/10/mori-nenshtetesine-italiane-shqiptari-i.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy