Publicite

Ushtria shqiptare dhe ajo e Kosovës bëhen bashkë në Mitrovicë

Një grup i forcave të armatosura të Republikës së Shqipërisë gjenden në këto momente në territorin e Kosovës duke u stërvitur me Forcat e Re...


Një grup i forcave të armatosura të Republikës së Shqipërisë gjenden në këto momente në territorin e Kosovës duke u stërvitur me Forcat e Reagimit të Shpejt të FSK-së.

Bëhet fjalë për Beretat Blu të Shqipërisë, të cilët ndodhen në Mitrovicë duke improvizuar reagimin në rast të një situate emergjente në zonë, raporton Albeu.com.

Kjo stërvitje ka marrë shumë vëmendje nisur edhe nga zhvillimet më të fundit, ku presidenti Hashim Thaçi ka ndërmarrë një nismë personale për të ndryshuar kufijtë e Kosovës përmes një marrëveshjeje me Serbinë.

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Ushtria shqiptare dhe ajo e Kosovës bëhen bashkë në Mitrovicë
Ushtria shqiptare dhe ajo e Kosovës bëhen bashkë në Mitrovicë
https://1.bp.blogspot.com/-1gU6_0AOS38/X5SGyp8eiuI/AAAAAAAAEKc/kWPOGP9KIjQ5UkDl89svwGFRL73sxlRVQCLcBGAsYHQ/s320/20201024_215503.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-1gU6_0AOS38/X5SGyp8eiuI/AAAAAAAAEKc/kWPOGP9KIjQ5UkDl89svwGFRL73sxlRVQCLcBGAsYHQ/s72-c/20201024_215503.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/10/ushtria-shqiptare-dhe-ajo-e-kosoves.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/10/ushtria-shqiptare-dhe-ajo-e-kosoves.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy