Publicite

Marin Mema: Le të bëhen gati ata që nuk e duan të vërtetën mbi qytetin e Manastirit

Gazetari që është shpallur ”non grata” në Greqi dhe që nga mediat në gjuhën maqedone që ”titulli” i njejtë t’i jepet edhe në Maqedoni, tani ...Gazetari që është shpallur ”non grata” në Greqi dhe që nga mediat në gjuhën maqedone që ”titulli” i njejtë t’i jepet edhe në Maqedoni, tani ka paralajmëruar që do të nxjerr fakte tronditëse për Manastirin qytetin e humbur nga shqiptarët në Maqedoni, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Udhëheqësi i emisionit ”Shqipëria tjetër” emisionin për Manastrin e ka paralajmëruar në faqen e tij në Facebook. Ai në paralajmërimin për emisionin për Manastirin ka shkruar ”E vërteta do të flas sërish. Pavarësisht presioneve, ndalimeve në komisariate, problemeve të tjera, asgjë nuk do të ndalet. Këtë herë i takon kryeqndrës së lëvizjes kombëtare të flasë, Manastirit.

Qyteti i Alfabetit do të tregojë historinë e tij nga lashtësia në ditët e sotme. Ndaj le të bëhen gati ata që nuk e duan të vërtetën, ata që shurdhohen nga zëri i saj. Le të bëhen gati ‘Dnevnik’ e të tjerë… Të mësojnë se sado të mbulosh gjurmët ato një ditë do të dalin në sipërfaqe!! Të shtunën në ‘Gjurmë Shqiptare’ do të vijë Manastiri i Rilindjes Kombëtare !!” shkruan Marin Mema. Përndryshe, Mema para disa muajve nxorri edhe emisionin për Kalanë e Shkupit ku me fakte tregonte tjetërsimin e të vërtetës për të kaluarën.


 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Marin Mema: Le të bëhen gati ata që nuk e duan të vërtetën mbi qytetin e Manastirit
Marin Mema: Le të bëhen gati ata që nuk e duan të vërtetën mbi qytetin e Manastirit
https://1.bp.blogspot.com/-4FtblS14S_M/X7ULzegTjOI/AAAAAAAAERs/tzz1lb7ThRIRFsZQhIEOxPNm8vldUM1mACLcBGAsYHQ/s320/20201118_125440.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-4FtblS14S_M/X7ULzegTjOI/AAAAAAAAERs/tzz1lb7ThRIRFsZQhIEOxPNm8vldUM1mACLcBGAsYHQ/s72-c/20201118_125440.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/11/marin-mema-le-te-behen-gati-ata-qe-nuk_18.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/11/marin-mema-le-te-behen-gati-ata-qe-nuk_18.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy