Publicite

Analisti grek në panik: “Amerikanët do e ndajnë Greqinë, do të formohet Shqipëria e Madhe”

Analisti dhe gjeopolitologu grek Dhimitris Kacikis, ka ngritur alarmin në shtetin helen duke treguar sipas tij, planin amerikan për ndarjen ...Analisti dhe gjeopolitologu grek Dhimitris Kacikis, ka ngritur alarmin në shtetin helen duke treguar sipas tij, planin amerikan për ndarjen e Greqisë dhe krijimin e Shqipërisë së Madhe. Në emisionin ‘Kontrastet’ (ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ) në televizionin grek Kreta (ΚΡΗΤΗ-ΤV) ka shpalosur sipas tij planin amerikan për Ballkanin. Duke iu referuar hartave të realizuar nga vet ai, Kicikis shton se së shpejti do të bëhet Shqipëria e Madhe e cila do të përfshijë Epirin e Greqisë (Çamërinë deri në mes të Greqisë së sotme) dhe gjysmën e Maqedonisë deri në Shkup. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive


 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Analisti grek në panik: “Amerikanët do e ndajnë Greqinë, do të formohet Shqipëria e Madhe”
Analisti grek në panik: “Amerikanët do e ndajnë Greqinë, do të formohet Shqipëria e Madhe”
https://1.bp.blogspot.com/-n5kpPmDIKHM/X85wY3ErLFI/AAAAAAAAEaM/4sx90w1XOLchpHzZ1i6zCukLJb7Xjw9ZACLcBGAsYHQ/s320/20201207_191021.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-n5kpPmDIKHM/X85wY3ErLFI/AAAAAAAAEaM/4sx90w1XOLchpHzZ1i6zCukLJb7Xjw9ZACLcBGAsYHQ/s72-c/20201207_191021.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/12/analisti-grek-ne-panik-amerikanet-do-e.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/12/analisti-grek-ne-panik-amerikanet-do-e.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy