Publicite

Gazeta ruse: “Ja pse shqiptarët në SHBA janë më të fu qishëm se serbët”

Agjencia ruse e lajmeve “Sputnik” ka analizuar sipas mënyrës se saj lo bimin e shqiptarëve në Amerikë dhe arritjen e mbështetjes së Washingt...


Agjencia ruse e lajmeve “Sputnik” ka analizuar sipas mënyrës se saj lo bimin e shqiptarëve në Amerikë dhe arritjen e mbështetjes së Washingtonit zyrtar për pavarësinë e Kosovës.

Kjo agjenci kr itikon Serbinë për mu ngesë të lo bit të fu qishëm në SHBA, duke theksuar se shqiptarët qysh në shekullin e 19-të kanë nisur të mendojnë për këtë formë të përkrahjes.

“Zyrtarët kosovarë në vitin 1999 për herë të parë angazhuan një shtëpi lobuese në Amerikë, dhe sot e asaj dite kanë marrëveshje për përfaqësim, marrëveshje kjo që deri me tash tri herë është ripërtërirë dhe li gjërisht është va lide deri në vitin 2017”, shkruan “Sputnik”

 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Gazeta ruse: “Ja pse shqiptarët në SHBA janë më të fu qishëm se serbët”
Gazeta ruse: “Ja pse shqiptarët në SHBA janë më të fu qishëm se serbët”
https://1.bp.blogspot.com/-H2ktt5vjDUg/X-ZNj0QqoNI/AAAAAAAAEsY/PE6VxxJFwco_kwG2P2B3hrW1aI-QZYjAwCLcBGAsYHQ/s320/20201225_212424.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-H2ktt5vjDUg/X-ZNj0QqoNI/AAAAAAAAEsY/PE6VxxJFwco_kwG2P2B3hrW1aI-QZYjAwCLcBGAsYHQ/s72-c/20201225_212424.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/12/gazeta-ruse-ja-pse-shqiptaret-ne-shba_25.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/12/gazeta-ruse-ja-pse-shqiptaret-ne-shba_25.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy