Publicite

Historiani serb në panik: “Shqiptarët sëbashku me Amerikën, po planifikojnë Shqipërinë Etnike deri në Nish”

Jovan Deretiq, i cili në mediumin e Beogradit “srbija danas” përshkruhet si “historian kotravers”, në një bisedë për këtë portal, ka thënë s...Jovan Deretiq, i cili në mediumin e Beogradit “srbija danas” përshkruhet si “historian kotravers”, në një bisedë për këtë portal, ka thënë shumë fjalë fyse ndaj shqiptarëve. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Është vetëm një zgjidhje për Kosovën. Do ta njohim Kosovën ashtu si është, krahinë autonome si pjesë përbërëse e Serbisë. Nëse shqiptarët nuk e pranojnë këtë, atëherë mbetet zgjidhja tjetër: Ajo është lutfa. Nuk mund të zgjidhet ndryshe. Zgjidhja e fundit shqiptare që përdoret ndaj Serbisë është Amerika, fuqia botërore, në të cilën ata mbështeten për ta marrë Kosovën si pjesë të Serbisë. Po dëgjoj të flitet mjaft për zgjidhje kompromisi ndërmjet shqiptarëve e serbëve. Nuk janë të gatshëm ata për asnjë pazar. Ata e planifikojnë Shqipërinë e madhe që do të shtrihej deri në Nish”, ka thënë ai. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive


 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Historiani serb në panik: “Shqiptarët sëbashku me Amerikën, po planifikojnë Shqipërinë Etnike deri në Nish”
Historiani serb në panik: “Shqiptarët sëbashku me Amerikën, po planifikojnë Shqipërinë Etnike deri në Nish”
https://1.bp.blogspot.com/-fVmUn0CblcQ/X9enSOcPZNI/AAAAAAAAEhM/VaYwp7-ct08u-fpUUAKoCvzpbHrmHcnbwCLcBGAsYHQ/s320/20201214_185422.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-fVmUn0CblcQ/X9enSOcPZNI/AAAAAAAAEhM/VaYwp7-ct08u-fpUUAKoCvzpbHrmHcnbwCLcBGAsYHQ/s72-c/20201214_185422.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/12/historiani-serb-ne-panik-shqiptaret.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/12/historiani-serb-ne-panik-shqiptaret.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy