Publicite

MerkeI i dërgon Ietër Joe Biden: “Dëshiroj një Shqipëri të Madhe, ashtu siç e ka krijuar Zoti

Merkel i dërgon letër Joes: “Dëshiroj një Shqipëri të Madhe, ashtu siç e ka krijuar Zoti..” Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin...Merkel i dërgon letër Joes: “Dëshiroj një Shqipëri të Madhe, ashtu siç e ka krijuar Zoti..” Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë:Kancelarja Gjermane, zonja Angela Merkel gjatë një takimi me gazetarët në Berlin ka folur rreth disa çështjeve në ballkanin perëndimor duke folur gjithashtu edhe për Shqipërinë e Shqiptarët që jetojnë në Ballkan.

Angela Merkel theksoi se Shqiptarët u ndanë gjatë lftërave bllkanike dhe pas lftës së parë botërore, ajo tha se Shqipëria është i vetmi shtet në botë i cili kufizohet nga të gjitha anët me bashkëkombasit e vet.

Në fund kancelarja u shpreh se dëshira e saj është ta sheh një Shqipëri ashtu siç e ka krijuar zoti, të bashkuar dhe të fortë drejt BE-së. Shty pe r3k 1am3n më poshtë për të lexuar lajmin e plotë


 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: MerkeI i dërgon Ietër Joe Biden: “Dëshiroj një Shqipëri të Madhe, ashtu siç e ka krijuar Zoti
MerkeI i dërgon Ietër Joe Biden: “Dëshiroj një Shqipëri të Madhe, ashtu siç e ka krijuar Zoti
https://1.bp.blogspot.com/-f8AlHk_vE2g/X9Ox7wyvutI/AAAAAAAAEbo/zAbroWYevP4jPtLQ34QN9g8cNfNC3Bd-gCLcBGAsYHQ/s320/20201211_185100.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-f8AlHk_vE2g/X9Ox7wyvutI/AAAAAAAAEbo/zAbroWYevP4jPtLQ34QN9g8cNfNC3Bd-gCLcBGAsYHQ/s72-c/20201211_185100.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/12/merkei-i-dergon-ieter-joe-biden.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/12/merkei-i-dergon-ieter-joe-biden.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy