Publicite

Publikohen pamje të rralla nga takimet e Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin dhe Albin Kurtit

Janë publikuar disa fotografi të rralla të presidentit historik, Ibrahim Rugova së bashku me komandantin legjendar Adem Jashari si dhe me li...


Janë publikuar disa fotografi të rralla të presidentit historik, Ibrahim Rugova së bashku me komandantin legjendar Adem Jashari si dhe me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Këto fotografi duket që janë bërë më herët në disa takime të zhvilluara mes tyre gjatë kohës kur Kosova po luftonte për liri dhe pavarësi nga regjimi serb.

Më poshtë keni fotografitë: 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Publikohen pamje të rralla nga takimet e Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin dhe Albin Kurtit
Publikohen pamje të rralla nga takimet e Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin dhe Albin Kurtit
https://1.bp.blogspot.com/-CMKsRVtRsbc/X95SRzHWHLI/AAAAAAAAEog/tJJsGYHEXLIpklGJefeY_6jDejRQWpxUgCLcBGAsYHQ/s320/20201219_201740.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-CMKsRVtRsbc/X95SRzHWHLI/AAAAAAAAEog/tJJsGYHEXLIpklGJefeY_6jDejRQWpxUgCLcBGAsYHQ/s72-c/20201219_201740.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/12/publikohen-pamje-te-rralla-nga-takimet.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/12/publikohen-pamje-te-rralla-nga-takimet.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy