Publicite

Sekretari amerikan, Mike Pompeo: “Shqiptarët janë populli mik i madh i SHBA-së”

Në Forumin e Ballkanit ndaj anti semitizmit, sekretari amerikan i shtetit Mike Pompeo vlerësoi popullin shqiptar për mbrojtjen e hebrenjve. ...Në Forumin e Ballkanit ndaj anti semitizmit, sekretari amerikan i shtetit Mike Pompeo vlerësoi popullin shqiptar për mbrojtjen e hebrenjve. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Në fjalën e tij, ai e cilësoi Shqipërinë si mik të madh të SHBA-së. “Shqipëria është një mik i madh i SHBA. Shqipëria ofroi një ndihmë të rrallë për hebrenjtë dhe falë heroizmit, ishin streha për hebrenjtë duke i mbrojtur edhe me dokumente false për t’i shpëtuar. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive


 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Sekretari amerikan, Mike Pompeo: “Shqiptarët janë populli mik i madh i SHBA-së”
Sekretari amerikan, Mike Pompeo: “Shqiptarët janë populli mik i madh i SHBA-së”
https://1.bp.blogspot.com/-mfz3jE7y0sw/X9e2VAsamGI/AAAAAAAAEhY/j9lChGKfW1Eyp8_vpnJHhNBEG1-gHBiRQCLcBGAsYHQ/s320/20201214_195937.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-mfz3jE7y0sw/X9e2VAsamGI/AAAAAAAAEhY/j9lChGKfW1Eyp8_vpnJHhNBEG1-gHBiRQCLcBGAsYHQ/s72-c/20201214_195937.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2020/12/sekretari-amerikan-mike-pompeo.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2020/12/sekretari-amerikan-mike-pompeo.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy