Publicite

Spartanet – ata që mjeshtrim perveç mendjës e forcës kishin edhe Shpatat

S’ka tërheqje, s’ka dorëzim! Ky është ligji Spartan. Dhe sipas ligjit Spartan, ne do të qëndrojmë dhe luftojmë… dhe vdesim. Një epokë e re k...


S’ka tërheqje, s’ka dorëzim! Ky është ligji Spartan. Dhe sipas ligjit Spartan, ne do të qëndrojmë dhe luftojmë… dhe vdesim.
Një epokë e re ka filluar: një epokë e lirisë! Dhe të gjithë do ta dijnë, se 300 spartanë dhanë frymën e tyre të fundit, për ta mbrojtur!

Mos Harroni se nr 300 është Kod-Spartaku me 300 Gladiator — Pirroja me Garden elite 300; Alexandri Leka me Gardën 300; Skenderbeu me 300 Kalors kthehet nga beteja me Turqit te Nishi dhe jo beteja që e kanë falsifikuar historinë si beteja në Fushën e Kosovës është komplet rrenë. 

COMMENTS

Publicite

Name

Shqiperia,1,
ltr
item
Alldailydose: Spartanet – ata që mjeshtrim perveç mendjës e forcës kishin edhe Shpatat
Spartanet – ata që mjeshtrim perveç mendjës e forcës kishin edhe Shpatat
https://1.bp.blogspot.com/-IYTGrgGXk3k/YAa-kQAmSfI/AAAAAAAAE0g/eF5NBYlVjmkGsquZ8gCE1pInK2l-X3PdACLcBGAsYHQ/s320/20210119_121053.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-IYTGrgGXk3k/YAa-kQAmSfI/AAAAAAAAE0g/eF5NBYlVjmkGsquZ8gCE1pInK2l-X3PdACLcBGAsYHQ/s72-c/20210119_121053.jpg
Alldailydose
https://www.alldailydose.com/2021/01/spartanet-ata-qe-mjeshtrim-pervec.html
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/
https://www.alldailydose.com/2021/01/spartanet-ata-qe-mjeshtrim-pervec.html
true
3890613646967640080
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy